Strona główna

 

Elektronika - ciekawe strony

 

Strony dla elektronika

Elektronika dla amatorów   Hobby Elektronika – serwis dla elektroników amatorów. Proste układy elektroniczne do samodzielnego wykonania, z dołączonym schematem, opisem i wzorem płytki drukowanej.
Porady dla elektroników, katalogi elementów elektronicznych, wyszukiwarka not katalogowych PDF. Opis wyroby płytek drukowanych domową metodą.

 

Miesięcznik - Serwis Elektronik - Czasopismo dla elektroników zajmujących się serwisem urządzeń elektronicznych.  Najlepsze specjalistyczny magazyn dla serwisantów sprzętu RTV. Porady serwisowe pisane przez elektroników zajmujących się naprawą oraz nadsyłane przez serwisy z całej Polski. Ciekawe artykuły o nowościach technicznych, instrukcje serwisowe i schematy do telewizorów i sprzętu audio. Dodatkowe materiały na płytach CD.
Czasopismo nie jest kolportowane w kioskach RUCH tylko przez sklepy elektroniczne, na giełdzie elektronicznej i przez prenumeratę, którą można zamówić na stronie: http://www.serwis-elektroniki.com.pl

  Wstaw link do nas

Wstaw na swojej stronie link do nas, wystarczy skopiować podany niżej fragment kodu i wkleić w źródle swojej strony - Dziękujemy!Nasz baner bedzie wyglądał tak:  Wymiana linkami

Już wkrótce . . .
  Copyright: © 2005-2018 · www.usterki.hobby-elektronika.eu · Porady serwisowe dla elektroników